کلاب هاوس چیست و چطور می‌توان دعوتنامه‌اش را دریافت کرد؟

کلاب هاوس چیست و چطور می‌توان دعوتنامه‌اش را دریافت کرد؟

کلاب هاوس چیست؟
کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی است، که به کاربران این امکان را می‌دهد، تا مکالمه صوتی با دیگران داشته‌باشند. این افراد می‌توانند دوستان شما، سلبریتی‌ها و یا افراد غریبه باشند. تفاوت این برنامه در صوتی بودن آن است. یعنی افراد فقط از طریق مکالمه صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. به‌علاوه شما می‌توانید در این مکالمات، به‌عنوان میزبان و یا فقط برای گوش دادن حضور پیدا کنید.

خود این شرکت درمورد کلاب هاوس می‌گوید: «نوع جدیدی از خدمات شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر صدا که به کاربران این امکان را می‌دهد، در‌ همه جا صحبت کنند، داستان بگویند، ایده‌های خود را توسعه دهند و علاوه بر ارتباط با دوستان خود، رابطه‌های جدید دوستی در سرتاسر جهان را ایجاد کنند.»
شما در این برنامه می‌توانید از اتاق‌های گفت‌و‌گوی خصوصی و یا عمومی استفاده کنید. مهم‌ترین ویژگی این برنامه هم این است، که مکالمات کاربران رکورد و ذخیره نمی‌شوند. پس افراد به خیال این‌که می‌توانند مکالمات ضبط‌شده را بعدا گوش کنند، اتاق را ترک نمی‌کنند.

طبق گزارش نیویورک تایمز، شما تقریبا می‌توانید همه چیز ازجمله برنامه گپ و گفت‌وگو با سلبریتی‌ها، موسیقی، رویداد‌های شبکه‌ای، دوست‌یابی، نمایش‌های تئاتر و بحث‌های سیاسی را در این برنامه بشنوید.

این برنامه توسط پل دیویسون و روهان ست، در ماه می سال گذشته راه‌اندازی شده‌است. ارزش آن در هنگام راه‌اندازی 100 میلیون دالر بود.

چطور می‌توان در این برنامه عضویت داشت؟
این برنامه فقط در سیستم iOS روی گوشی‌های آیفون قابل استفاده بوده و برای اندروید وجود ندارد. با این وجود شما می‌توانید آن را دانلود کرده و در لیست انتظار قرار بگیرید و نام کاربری خود را رزرو کنید.

در حال حاضر عضویت در این برنامه فقط با دعوت دیگران ممکن است. دو راه برای دعوت شدن به آن وجود دارد:

1.وقتی کسی عضو کلاب هاوس می‌شود، به‌طور خودکار دعوت‌نامه‌ای به او هدیه می‌شود که می‌تواند آن را با استفاده از شماره تلفن خود برای کسی ارسال کند. وقتی این فرد مدتی در کلاب هاوس فعالیت داشته‌باشد، بعدا می‌تواند دعوت‌نامه‌های بیشتری را برای دعوت از دوستانش داشته‌باشد.

2.شما می‌توانید از وبسایت کلاب هاوس بازدید کنید. از طریق App store این برنامه را دانلود کرده و نام کاربری خود را رزرو کنید. سپس برای دوستانتان که در این برنامه عضو هستند پیامی ارسال می‌شود که شما برنامه را دانلود و نام خود را رزرو کرده‌اید. در این حالت آن‌ها حتی اگر دعوت‌نامه‌ای نداشته باشند، می‌توانند از شما دعوت به عضویت کنند.

شرکت کلاب هاوس به‌دنبال ارائه این برنامه برای تمام کاربران در سیستم عامل‌های مختلف است، اما هنوز برای ارائه عمومی آماده نیست.

توییت ها

مشاهده بیشتر

انفوگرافیک تلفات ماهیانه

اسلایدر تصاویر انستاگرام

اعلامیه ها