روسیه تاهنوز در نشست ترکیه دعوت نشده است!

نشست درباره افغانستان در ترکیه، درحال بررسی قرار دارد و به همین لحاظ مسکو دعوت نامه دریاف نکرده است.

ضمیر کابلوف نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه برای افغانستان، می‌گوید نشست صلح درباره افغانستان در ترکیه هنوز در دست بررسی است، بنابراین دعوت نامه‌ها، از جمله به مسکو، هنوز ارسال نشده است.
آقای کابلوف گفته است که طرف روسی تاهوز دعوت نامه‌ای دریافت نکرده بخاطریکه کسی تاهنوز نفرستاده است.
ازسوی هم نماینده رئیس جمهور پوتین تاکید کرد که زمان بندی در این مورد اصلی نیست.
وی افزود: “پیش از اینکه محلت را اعلام کنند، ما نه پیش نویس و نه دعوتنامه‌ای را دریافت نکرده ایم، هنوز توافق نشده و غیره، وقتی دعوت شویم و پیش نویس را بدست بیاریم باز بحث خواهیم کرد.”
یادآوری می کنیم، که قرار است به زودی یک نشست میان افغانستانی ها در استانبول ترکیه برای چند روز درباره روند صلح افغانستان برگزار شود.
تاهنوز زمان مشخص این نشست معلوم نیست، اما چندی پیش وزیر خارجه ترکیه اعلام کرده بود که در اواسط ماه اپریل این نشست برگزار خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
من متن سخنرانی هشدار دهنده طولانی نتانیاهو را خواندم. من دقیقا غرور جورج بوش را هنگام حمله به افغانستان در سال 2001 در آن دیدم. نتانیاهو تهدید کرده است که غزه را نابود خواهد کرد و به کسی رحم نخواهد کرد. او به قدرت خودش مغرور بود، که ادعای خدایی نکند، همین شروع سقوطش هست تصمیم نابودی را پروردگار می...
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x