هوشیاری ایرانیان توطئه دشمن را برای فرو بردن ایران در جنگی مانند سوریه و افغانستان شکست داد

مشاور فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان ایران به دلیل هوشیاری مردم در تلاش برای دامن زدن به جنگ همه جانبه در کشور شکست خورده اند.

امیر حاتمی روز یکشنبه در یک مراسم نظامی با بیان این مطلب، آمادگی و قدرتمند بودن را بهترین راهکار برای دور نگه داشتن کشور از جنگ احتمالی دانست.

“آیا دشمنان نمی خواستند ما را در جنگی مانند سوریه، لیبی، یمن، عراق و افغانستان غرق کنند؟ در حال حاضر هم می خواهند این کار را بکنند، اما چرا شکست خوردند؟ زیرا ما آماده و هوشیار بوده و هستیم.”

حاتمی افزود: وقتی می‌خواهند جنگ را تحمیل کنند، ابتدا محاسبات را انجام می‌دهند و اگر به نفعشان نباشد، شروع به جنگ نمی‌کنند.

“ایران باید از علم و تکنالوژی برای ایجاد امنیت در کشور بهره ببرد. ما از تکنالوژی در حوزه پدافند هوایی استفاده کرده ایم. اگر می‌خواهیم در جنگ‌های احتمالی آینده موفق باشیم، باید به فناوری و علم توجه کنیم.”

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x