قصاب ها، مشروعیت شرعی و رسمیت خارجی

قصاب ها، مشروعیت شرعی و رسمیت خارجی

ده ماه است که ایالات متحده قدرت را به قصاب ها واگذار کرده که تمام افغانستان را در اختیار دارند، اما مشروعیت داخلی را به دست نیاورده اند، خارجی ها آنها را به رسمیت نمی شناسند و قصاب ها نیز علاقه‌ای به بیعت داخلی و رسمیت شناخته شدن خارجی ندارند.

بله، قصاب ها علاقه‌ای ندارند چرا که برای بی نظمی به قدرت رسانده شده اند. در بی نظمی نه تنها سود آنها بلکه سود رهبر آنها، پنجاب نیز نهفته است. و قصاب ها برای حفاظت از منافع پنجاب به دنیا آمده، تربیت شده، بزرگ شده و به قدرت رسیدن اند. اینها شعارهای مقدس نصرت الهی و جهاد و شهادت در راه خدا و فتح اندلس و بخارا فقط در هران قصاب های کوچک است و الا بزرگان شان نه با یهود نه با نصارا و نه با کافران هیچ مشکلی ندارند. با پنجاب به کلی مشکلی ندارند اگر مشکلی میگذاشتند زنان و دختران ورزشکار خود را به آنجا نمی فرستادند.

هر کس قتل و قتال قصاب ها را جهاد بداند، به گمراهی بسیار نزدیک است، زیرا قتل و قتال قصاب هد چیزی جز فساد نبود. اگر جهاد بود چرا فتوای مکتوب نداشت؟ اگر روحانیت از علمای اسلام در دنیا یا داخل کشور فتوا می‌خواست، فتوا از کفار یاد می‌کرد، دشمن را تعریف می‌کرد، هدف جهاد را مشخص می‌کرد و هر عملیات نظامی بر اساس فتوا به سر می‌رسید.

متأسفانه اساس جهاد قصاب ها این بود که پل‌ها، پل‌چک‌ها، راه‌ها و مکاتب ویران شوند، داکتران، انجنیران، معلمان، شاگردان مسلمان افغان کشته شوند، شفاخانه ها، مساجد، مکاتب، دانشگاه‌ها و دیگر پایه‌های عملی باید سوزانده شوند. در طول ۲۰ سال، ۲۰۰۰ آمریکایی را کشته اند، در حالی که صدها هزار مسلمان بی گناه افغان را به شهادت رسانده اند. آنها ژنرال اسکات میلر، فرمانده بزرگ دنیای کفر را نکشتند، بلکه اسلحه خود را به سمت یک مسلمان مؤمن، ژنرال عبدالرازق گرفتند.

قصاب ها جهاد نکرده اند، آنها فقط افغان ها را کشته اند و ماموریت پنجابی ها را انجام داده اند. امروز تمام قدرت در حکومت افغانستان در دست سفیر پنجاب است. ثمره جهاد خلاص شدن از کافر بود، اما نتیجه آن غلام غلام قاتل اجاره‌ای  و کافر شدند.

در جهاد کشتار و ویرانی است، خون ریخته می‌شود و حق ملت‌ها پایمال می‌شوند. پس فتوای جهاد نباید از دهان برده فاسد و جاهل و کافر صادر شود. مفتی باید مسلمان مؤمن و عالم باشد. به همین دلیل است که افغان ها برای نام گذاری جنگ قصاب ها به علمای اسلام در سراسر جهان روی آورده اند.

جهان اسلام آنها را به رسمیت نمی شناسد زیرا قصاب ها دلیل شرعی برای جهاد خود نداشتند و جهان غرب آنها را به رسمیت نمی شناسد زیرا پنجاب را به رسمیت می شناسد و قصاب ها نیز شبه نظامیان پنجاب هستند پس نیازی به رسمیت نیست.

جنگل ها و مواد معدنی را به پنجاب سپردند. قصاب ها ۸۴ میلیارد دلار سلاح و سایر تجهیزات نظامی را به پنجاب تحویل دادند. همه اینها برای حفظ قدرت قصاب ها و عدم تهاجم کشور های همسایه است. حتی ناموس خود را در کشورهای همسایه و عربی گذاشتند تا در سیاست از آن برای خود استفاده کنند. اگر ذلت و اشغال این نیست، پس مرگ بی معناست!

ملت در لبه پرتگاه قحطی قرار دارد و امنیت سر و ناموس و حریم و دارایی اش هر ثانیه توسط قصابی از بین می رود. ادارات دولتی متوقف شده اند، کار نیست، غذا نیست، دانشگاه ها و مدارس رخصت است. 

مطمئنم این ثمره جهاد نیست. یقین دارم که این ظلم و ستم قصاب هد و طبیعت ناپاک و پلید و برده آنهاست که به نام جهاد و اسلام بر مردم آشکار شده است.
(طلوع افغان)
 

توییت ها

مشاهده بیشتر

انفوگرافیک تلفات ماهیانه

اسلایدر تصاویر انستاگرام

اعلامیه ها