جهان باید با امارت اسلامی تعامل کند!

بیش از ۲ سال است که امارت اسلامی در افعانستان حاکم است. در این مدت امارت اسلامی صلح و امنیت را در افغانستان بر قرار کرده است؛ امنیتی که بزرگترین نعمت پروردگار است.

امارت اسلامی باوجود تحریم‌ها توانسته است در اقتصاد افغانستان چنان پیشرفت‌هایی را رقم بزند که سابقه آن در ۲۰ سال گذشته یافت نمی‌شود؛ درحالی که در ۲۰ سال گذشته کشورهای زیادی در امورات افغانستان به نفع خودشان متحد شده بودند؛ اما باز هم در ۲۰ سال گذشته در افغانستان امنیت واقتصاد به انتهای خود رسیده بود.

امارت اسلامی افغانستان روابط دیپلماتیک خود را با کشورهای جهان بخوبی برقرار کرده است و به جهان ثابت کرده که حاکمیت امارت اسلامی در افغانستان برای هیچ کشوری مشکلات به وجود نمی‌آورد.

اگر جهان با امارت اسلامی تعامل و همکاری کند بزودی مردم افغانستان از بدبختی، فقر و مهاجرت به کشورهای دیگر، بی‌نیاز می‌شوند.

همانطوری که امارت اسلامی در امورات کشورهای دیگر دخالت نمی‌کند، نمی‌خواهد کسی دیگری در امورات داخلی افغانستان دخالت کند.

مردم بی‌طرف افغانستان از امارت اسلامی رضایت خود را اعلان کرده‌اند و همه‌وقت با امارت اسلامی همکاری می‌کنند. یکی از علت‌های پیروزی امارت اسلامی در برابر اشغالگران این بود که ملت افغانستان با امارت اسلامی همکاری می‌کردند.

امارت اسلامی از ملت است و ملت از آن. امارت اسلامی همه‌وقت در خدمت ملت خود است و همیشه تلاش و کوشش می‌کند تا زمینهٔ خوبی برای ملت فراهم کند. موترهای نظامی که در حکومت سابق برای از بین بردن ملت استفاده می‌شدند، امروزه برای کمک مهاجرین افغان که از پاکستان به‌گونهٔ اجباری اخراج می‌شوند برای نقل و انتقال آن‌ها از به نقاط مختلف کشور استفاده می‌شوند.

مسئولین امارت اسلامی در هر رنج و غم ملت خود حاضر بوده‌ و ثابت کرده‌اند هر چه در توان‌شان است برای ملت انجام می‌دهند. اگر جهان با امارت اسلامی تعامل کند، مشکلات افغانستان را درک کند و ملت افغانستان را آزاد بگذارد، ان شاءالله در چند سال آینده افغانستان گل و گلزار خواهد شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
من متن سخنرانی هشدار دهنده طولانی نتانیاهو را خواندم. من دقیقا غرور جورج بوش را هنگام حمله به افغانستان در سال 2001 در آن دیدم. نتانیاهو تهدید کرده است که غزه را نابود خواهد کرد و به کسی رحم نخواهد کرد. او به قدرت خودش مغرور بود، که ادعای خدایی نکند، همین شروع سقوطش هست تصمیم نابودی را پروردگار می...
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x