دیدارمولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان با خانم رافیلا ایودیس شارژدافیر اتحادیه اروپا در  کابل

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان با خانم رافیلا ایودیس شارژدافیر اتحادیه اروپا در  کابل، در  دفتر کاری خویش در قصر سپیدار دیدار کرد.

در این دیدار خانم رافیلا ایودیس از امنیت سرتاسری در افغانستان ابراز خرسندی نموده گفت که با خاطر آسوده به شماری از ولایت ها سفر نموده و از وضعیت مردم از نزدیک دیدن کرده است.

وی از تداوم کمک های اتحادیه اروپا به افغانستان خبر داد و افزود که اکنون کمک های بشری به خانواده‌های نیازمند میرسد و نگرانی فساد در آن وجود ندارد.

خانم رافیلا ایودیس گفت که افغانستان یکی از کشورهای قربانی تغییرات اقلیمی می باشد و نیاز است که جامعه بین‌المللی به افغانستان توجه ویژه نموده و برای جلوگیری از آسیب‌های اقلیمی با آن کمک های لازم را انجام دهد.

شارژدافیر اتحادیه اروپا بر توسعه مناسبات افغانستان ‏و این اتحادیه تاکید کرده، گفت که افغان ها به کمک های بشری بیشتر نیاز دارند.

مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء از نقش اتحادیه اروپا در افغانستان تشکر کرده، گفت که اکنون در افغانستان،فساد،مواد مخدر و زورمندان به پایان رسیده، داعش سرکوب شده و سرحدات زیر کنترل آمده است.

موصوف گفت: نیاز است که در زمینه های صحت، تعلیم و ساخت زیربناها با افغانستان کمک اساسی صورت گیرد.

معاون سیاسی ریاست الوزراء، ضمن تشکر از کمک های اتحادیه اروپا به مهاجرین افغان، افزود که اقدام اخراج اجباری مهاجرین افغان‌ از سوی پاکستان بدون نظرداشت شرایط، خلاف تمام قوانین بود و ما آنرا محکوم می‌کنیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
من متن سخنرانی هشدار دهنده طولانی نتانیاهو را خواندم. من دقیقا غرور جورج بوش را هنگام حمله به افغانستان در سال 2001 در آن دیدم. نتانیاهو تهدید کرده است که غزه را نابود خواهد کرد و به کسی رحم نخواهد کرد. او به قدرت خودش مغرور بود، که ادعای خدایی نکند، همین شروع سقوطش هست تصمیم نابودی را پروردگار می...
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x