راز حمایت اروپا از اسرائیل

در روزهای نابودی غزه توسط اسرائیل، موضع شرم آور اروپا در حمایت از اسرائیل جدید نیست، اما ریشه در اخلاق و فرهنگ آنها علیه مسلمانان دارد. من به جنگ های صلیبی برنمی گردم، فقط به 30 سال پیش برمی گردم.

زمانی که صربستان و کرواسی از مارچ 1992 تا نوامبر 1995 برای تخریب قومی هستند. آنها 100000 غیرنظامی و سرباز مسلمان بوسنیایی را کشتند. در این 3 سال و 8 ماه تمام اروپا سکوت کردند. غرب هیچ تلاشی برای توقف جنگ نکرد، اما پس از رسیدن به اهداف خود، برای برابری مجرم و قربانی ایستادگی کرد. بوسنی را تقسیم کرد و بخش کوچکی را به مسلمانان بخشید و بوسنی و هرزگونی را نیز از دریا منع کرد و تمام ساحل را به کرواسی داد.

حمایت اروپا از اسرائیل نیز یک دلیل طبیعی برای آنها است و بخشی از فرهنگ و اخلاق اروپایی است. قربانیان این فرهنگ همیشه مسلمان هستند، حقوق بشر و قوانین بین المللی دروغ مطلقی است که برای اهداف خود استفاده می کنند. اروپا تمام جنایات اسرائیل را درست دانست و در روز اول چراغ سبز نشان داد تا همه چیز در غزه نابود شود. رهبران اروپایی یکی پس از دیگری آمدند و حمایت سیاسی و نظامی خود را اعلام کردند.

رئیس آلمانی اتحادیه اروپا وقتی برای حمایت از نتانیاهو علیرغم مخالفت‌های مشاور امور خارجه‌اش نزد نتانیاهو رفت، اما او کلاه یهودی بر سر داشت، به دروغ گریه می‌کرد و وانمود می‌کرد که پدربزرگش می‌گوید، حاخام بزرگ بود.

نخست وزیر بریتانیا بار دیگر برای به روز رسانی موضع خود در مورد ایجاد کشور اسرائیل در سرزمین های فلسطینی آمد.

اکنون اروپا از دست یهودیان آزاد شده و نمی خواهد برگردد. میتوان گفت اسرائیل یک پروژه برای اروپاست، امریکا از آن برای رسیدن به اهدافش در قلب جهان اسلام حمایت کامل می کند. و مهمترین هدف نابودی حماس و دیگر احزاب و جنبش های مقاومت فلسطین است. هدف دیگر کسب نفوذ بیشتر در کشورهای عربی است. این هدف نیز با منافع اسرائیل مرتبط است.

هنری کیسینجر یهودی وزیر امور خارجه سابق امریکا رهبر این طرح بود که یکی از برنامه های مخفی او این بود که پس از دوران استعمار و جنگ های جهانی جای نیروهای انگلیسی را در خلیج فارس پر کند.

به همین دلیل در بحران بین عراق و کویت، ملک فهد، پادشاه عربستان سعودی از امریکا درخواست کمک کرد و بیش از 100 هزار نیروی امریکایی در خلیج فارس مستقر شدند.

اکنون امریکا سعی دارد این ارتش را برای حمایت از اسرائیل بفرستد تا گروه های جهادی را در فلسطین نابود کند. تاکنون موضع رسمی دولت عربستان در این مورد مشخص نیست اما ممکن است مردم آن را نپذیرند.

خبرگزاری عزم

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
من متن سخنرانی هشدار دهنده طولانی نتانیاهو را خواندم. من دقیقا غرور جورج بوش را هنگام حمله به افغانستان در سال 2001 در آن دیدم. نتانیاهو تهدید کرده است که غزه را نابود خواهد کرد و به کسی رحم نخواهد کرد. او به قدرت خودش مغرور بود، که ادعای خدایی نکند، همین شروع سقوطش هست تصمیم نابودی را پروردگار می...
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x