چرا داعش در افغانستان اینقدر سرکوب شد…؟

هنگامی که در سال 2021 سرزمین افغانستان از وجود ناپاک مهاجمان و دست نشانده های آنها پاک شد، کابل به اقتدار امارت اسلامی لبیک گفت و یک نظام کاملاً اسلامی حاکم شد. این امر لبخندی بر لبان مسلمانان واقعی در سرتاسر جهان آورد و آنها افغانستان را در بهره مندی از منافع یک نظام اسلامی یافتند. همین بود که لشکر شیطان به بهانه عدم تحمل این پیروزی برای حاکمیت دوباره بر مردم افغانستان به فکر استفاده از خوارج داعشی افتاد.

داعش با استفاده از احساسات حماقت و جهل جوانان حملات خود را به بسیاری از اماکن عمومی از جمله مساجد آغاز کرد، شروع به دزدیدن افراد پولدار کرد، در پارکینگ موتر ها منفجر شد، بزرگانی چون علما به شهادت رسیدند، بخشی از فضای آرامی که به مردم داده شد را گرفت، تا اینکه مردم را در هر عرصه نشانی گرفتند و جنگ سختی علیه مردم شروع کردند.

به همین دلیل بود که مردم شانه به شانه امارت اسلامی طرحی برای نابودی خوارج ترتیب دادند و نظام و رعیت مشترکاً بر اجرای آن توافق کردند. بر اساس گزارش های مردمی، نیروهای استخباراتی و امنیتی ویژه امارت اسلامی عملیات قاطعی را بر روی مخفیگاه های خوارج داعش در نقطه نقطه افغانستان از جمله کابل آغاز کرده اند.

نیروهای مجاهد امارت اسلامی با استعانت از خداوند متعال و همکاری مردم لانه های داعش را یکی یکی کشف کردند و مانند عقاب بر آنها فرود آمدند و یا به صورت انفرادی آنها را زنده شکار می کردند و یا با استفاده از بشکه های زرد از آنها زامبی خیالی می ساختند. به شمول قاری فاتح و اعجاز امین آهنگر را تمامی مسئولین هند و افغانستان را کشتند و مانند استاد قیس را که تخنیک ساختن بمب و اسلحه را در دست داشت به درک واصل کردند.

اتباع بیگانه خوارج را در خون شان رنگین ساختند و مولوی ضیاءالدین رئیس سابق خوارج خراسان که اکنون عضو شورای عمومی و رئیس قوه قضائیه بود به سزای اعمال خود رسید. ابوعمر افریدی که از اعضای شورای خوارج بود نیز در عملیات ها کشته شد. این در حالی است که فضای رعب و وحشت بر ملیشه های داعش حاکم شده است، رهبران آنها یکی یکی کشته می شوند، مراکز مخفی آنها به سرعت هدف قرار می گیرد و منهدم می شود.

پس از هر حرکت ناجوانمردانه آنها، قدم های آنها تحت نظر قرار می گیرد و بلافاصله مجازات می شود. افراد آنها مانند بیماران دیوانه از اختلالات روانی رنج می برند و از کشور فرار می کنند. نمودار اختلاف رهبران به اوج رسیده و آنها به آخرین سطح ناامیدی رسیده اند.

چرا داعش در افغانستان اینقدر سرکوب شد…؟ داعش دشمنان ملت مسلمان در لباس اسلام هستند که اکنون در برابر نظام اسلامی سنگر گرفته اند. عدم نفوذ و حمایت داعش در میان مردم افغانستان به این دلیل است که به عنوان سپری در مقابل مردم و به عنوان سپری در مقابل امارت اسلامی ظاهر شده اند و در آخرین مرحله سرکوب قرار دارد.

حمایت خداوند، نفرت مردم و عزم امارت از دلایل اصلی تضعیف و سرکوب خوارج است. این پدیده خارجی نیز مانند هر گمراهان دیگر از طریق مردم افغانستان به گودال نابودی خواهند رفت.

(المرصاد /17 اپریل 2023)

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
من متن سخنرانی هشدار دهنده طولانی نتانیاهو را خواندم. من دقیقا غرور جورج بوش را هنگام حمله به افغانستان در سال 2001 در آن دیدم. نتانیاهو تهدید کرده است که غزه را نابود خواهد کرد و به کسی رحم نخواهد کرد. او به قدرت خودش مغرور بود، که ادعای خدایی نکند، همین شروع سقوطش هست تصمیم نابودی را پروردگار می...
میراث تلخ 20 سال اشغال نظامی امریکا در افغانستان، گروه‌هایی از مردان، زنان و کودکان معتاد است که در کنار جاده‌های غبارآلود، زیر پل‌ها و در کناره‌ رودخانه های آلوده کابل خوابیده‌اند. ملموس ترین هدیه 20 سال حضور نظامی ایالات متحده در افغانستان چیزی جز فقر، میلیون ها معتاد و انزوای کشور نیست.
من بار دیگر پیش حاکمان فعلی دست نیاز دراز میکنم تا نفرت را از طریق برادری از بین ببرند. دشمنان قسم خورده افغانستان شبانه روز در اینجا تنفر را بیشتر می کنند. پاکستان در اسلام آباد یک استودیو به افغانستان انترنشنال داده است و تلویزیون نامبرده فقط بر طبل جنگ های داخلی می کوبد. شرایط را درک کنید
امریکا با ائتلاف جهانی به بدماشی کامل به بهانه ۹/۱۱ بر ملتی اتهام ویران کردن برج های نیورک وارد کرد؛ که از شدت فقط توان رفتن به بازار قریه خود را نداشت. بوش متکبر با زور خود بدون شنیدن استدلال حمله کرد. اما با پایان حمله با چنان عجله ای فرار کرد که عامل خنده تمام رقباء شد.
13 سال پیش در چنین روزی، جولیان آسانژ ویدئویی را منتشر کرد که نشان می‌داد نیروهای آمریکایی به سوی غیرنظامیان عراقی از جمله کودکان شلیک می‌کنند. اکنون او به دلیل انتشار آن با 175 سال زندان مواجه است.  
از ویتنام گرفته تا عراق، میلیون‌ها نفر در جنگ‌هایی که توسط سیاستمداران آغاز شده کشته شده‌اند. امروز لایحه‌ای را به تصویب رساندم که بر اساس آن پارلمان باید در این مورد پاسخگو باشد و اطمینان حاصل شود که هیچ سیاستمداری نمی‌تواند استرالیایی‌ها را دوباره به جنگ‌های نامشروع بفرستد. گروه های اصلی حاضر به پاسخگویی نشدند.
قبلی
بعدی
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x